שעוני גברים מומלצים 2022

אחד מפרטי הלבוש היותר וותיקים על גופנו הוא ללא ספק שעון היד, אשר מצליח בעשורים האחרונים לא רק לבצע תהפוכות שונות, התפתחויות כאלו ואחרות אלא גם להתקבע כאחד מפריטי הלבוש המוצלחים והמסוגננים שניתן ללבוש לכל הופעה. שעוני היד כאיום מגיעים דרך מגוון רחב של עיצובים, דגמים שונים, תתי דגמים ואפילו שילוב שבין שעון חכם לבין שעון אופנה. כך או כך קיימים בישראל מגוון רחב של דגמי שעונים אשר נעים החל משעוני יוקרה יקרים במיוחד ועד לשעונים חכמים זולים ואיכותיים אשר יצליחו להגיע עם כל הפיצ'רים השונים. לכן מומלץ להכיר שעונים לגברים שנבחרו כמומלצים לשנת 2022, החל מהחכמים ועד ליוקרתיים.

שעונים חכמים לשנת 2022

העשורים האחרונים הביאו מגוון רחב של דגמי שעונים, אך אל דגמי השעונים החכמים ככל הנראה מרביתנו לא התכוננו אליהם מספיק. שעונים אלו כמו שעון  Samsung Galaxy Watch 4 מאפשרים חיבור מהיר אל פלאפונים תומכי מערכת הפעלה של אנדרואיד. השעון אשר מגיע בגודל של 44 מ"מ מביא עימו גם יכולת מדידה של מדדי BIA, מעבד 1.18 GHz ואפילו מצפן אשר הופך את השעון להרבה יותר יעיל. מחירו של שעון זה נע בין 1,100 עד ל1,450 שקלים.

ולבעלי פלאפונים תומכי מערכת הפעלה IOS המציע צג רחב, כיסוי ספייס גרי ויכולת מעקב אחרי תנועות המשתמשים וכמובן שמירה על בריאות ובטיחותם של המשתמשים. השעון שמגיע גם הוא במידות של 44 מ"מ, מאפשר עוד מגוון אפשרויות ניהול של זמן, בריאות ואפילו שינה בצורה יעילה ומהירה כאשר מחירו נע בין 1,300 עד 1,500 שקלים.

שעוני גברים מומלצים – לא רק החכמים

אפשר להתחיל משעון היוקרה של חברת "דיזל" המציעה שעון בעל עיצובים שחור לבן, הכולל גם מנגנון שעון מעולה, זכוכית מינרל קריסטל ורצועות פלדת אלחלד מצופה ברצועות עור נינוחות ומעולות. מחיר השעון נע כיום בין 1,300 ועד ל1,550 שקלים.

דגם מעולה ונוסף מבית חברת Tissot הינו דגם T063.617.11.067.00, המגיע עם תאריכון, רקע אפור ויוקרתי וכמובן רצועת מתכת כסופה מעוצבת ומהודרת המגיעה עם מנגנון שוויצרי מצוין. עלות של דגם זה נעה בין 1,600 ועד ל 1,800 שקלים.